Alfa Star S.A.

Radom, 29 sierpnia 2015 roku

Alfa Star S.A.. w związku z utratą płynności finansowej zmuszony jest do zaprzestania realizowania jak i dalszej sprzedaży oferty turystycznej. Tym samym Alfa Star S.A. uprzejmie informuje, iż nie wykona obowiązków umownych z umów o świadczenie usług turystycznych. Uprzejmie informujemy iż trwa uruchomienie procedury przewidzianej prawem (art. 5 ustawy o usługach turystycznych tekst jednolity Dz.U.2014.196 z dnia 2014.02.12) mającej na celu w szczególności zagwarantowanie powrotów Turystów do Kraju oraz umożliwienie im skutecznego wykonania innych przysługujących im praw w tym prawa do zwrotu wszystkich wniesionych środków.

W tym celu przedłożyliśmy stosowne oświadczenie jak i dokumenty do Marszałka Województwa Mazowieckiego jako beneficjenta gwarancji z wystawienia Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce ul. Chmielna 101/102, 80-748 Gdańsk który w dniu 12 stycznia 2015 r. wystawił gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 20.000.000 PLN.

We wszystkich sprawach związanych z niezrealizowanymi umowami o świadczenie usług turystycznych, powrotami do kraju jak w sprawie zwrotu środków za niezrealizowane świadczenia należy kontaktować z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Kultury, Promocji i Turystyki ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa. Telefony: 022 5979 501, 022 5979 540, 022 5979 543, 022 5979 544.

ALFA STAR S.A.


Warning: SimpleXMLElement::__construct() [simplexmlelement.--construct]: Entity: line 17: parser error : Entity 'nbsp' not defined in /v/egipt.com.pl/www/wp-content/themes/theme1199_bak/oferty.php on line 8

Warning: SimpleXMLElement::__construct() [simplexmlelement.--construct]: nta gwarancji z wystawienia Europäische Reiseversicherung AG Oddział w  in /v/egipt.com.pl/www/wp-content/themes/theme1199_bak/oferty.php on line 8

Warning: SimpleXMLElement::__construct() [simplexmlelement.--construct]: ^ in /v/egipt.com.pl/www/wp-content/themes/theme1199_bak/oferty.php on line 8
-
Wylot: Przelot samolotem      Na ile: dni
od Cena za 1 osobę*

Marsa El Alam

Kurort z pięknymi plażami i malowniczymi rafami, położony w południowej części Egiptu. Stanowi on gratkę zarówno dla amatorów nurkowania, jak i turystów ceniących spokój i relaks.

Nazwa Marsa el Alam oznacza „Sławny Port”. Do dnia dzisiejszego wśród stałych mieszkańców tej miejscowości jest wielu rybaków, którzy posiadają tu swoją przystań. Jest to jedno z najbardziej dziewiczych miejsc wypoczynkowych w Egipcie, które kusi turystów nie tylko pięknym wybrzeżem, piaszczystymi plażami, ale przede wszystkim niesamowitym, podwodnym światem, często nienaruszonych w El szonych jeszcze raf koralowych.

Pasjonaci nurkowania na pewno zachwycą się legendarną rafą Elphinstone, czy też Dolphin House, gdzie istnieje niepowtarzalna możliwość obserwacji podpływających tu delfinów.

Ta spokojna miejscowość oddalona jest ok. 260 km na południe od Hurghady i jak dotąd nadal cieszy się kameralną atmosferą, pozbawioną gwaru wielkich miast. Bazę noclegową stanowią przede wszystkim hotele skupione w nadmorskich zatoczkach na północ od centralnej części Marsa el Alam. Będąc tu można wybrać się na safari np. do leżącego na południe rezerwatu przyrody Wadi al Gemal, a osoby zainteresowane islamem mogą pojechać na wycieczkę do grobu jednego z mistyków sufizmu – Abu Al Hassan Al Szazli.

Marsa el Alam nie posiada co prawda starej, zabytkowej zabudowy, jednak jadąc w kierunku Edfu można zobaczyć ruiny starożytnych kopalń złota czy też świątynię Amona- Re wEl Kanayis. Marsa el Alam to doskonałe miejsce wypoczynkowe dla osób w różnym wieku, gdyż każdy może zaplanować tu sobie urlop według własnych potrzeb i upodobań, wykorzystując przy tym niezwykle bogaty wachlarz udogodnień oferowanych przez miejscowe hotele.

 

Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Przejdź do galerii